| Merknaam: | RESKY |
| Modelnummer: | Resky-18650-2S |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Papieren doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Model | 18650-2S1P |
|---|---|
| Nominale spanning | 7,4V |
| Nominale capaciteit | 2000 mAh |
| Maat | Aangepast |
| Maximale laadstroom | 0,5C |
| Oplaadmethode | Constante stroom 1C tot 8,4V, vervolgens opladen met constante spanning 8,4V tot laadstroom minder dan 0,01C |
| Maximale ontladingsstroom | 1C |
| Ontladingsafsnijspanning | 5V (detectiespanning voor overontlading van PCM) |
| Bedrijfsomgeving | Opladen: 0°C ~ 45°C; 65±20% RV Ontladen: -20°C~60°C; 65±20% RV |
| Opslagomgeving | -20°C~45°C; 65±20% RV |
| Levensduur (80% primaire capaciteit) | >500 cycli |