| Merknaam: | RESKY |
| Modelnummer: | Resky-18650-2S |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Papieren doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Model | 18650-2S1P |
|---|---|
| Nominale spanning | 7.4V |
| Nominale capaciteit | 2000 mAh |
| Grootte | Op maat |
| Maximale ladingstroom | 0.5C |
| Heffingsmethode | Constante stroom 1C tot 8,4V, vervolgens opladen met constante spanning 8,4V tot de lading stroom minder dan 0,01C |
| Maximale ontladingsstroom | 1C |
| Afsluitingsspanning | 5V (overontladingsdetectiespanning van PCM) |
| Operatieomgeving | Opladen: 0°C ~ 45°C; 65±20% RH Uitlading: -20°C~60°C; 65±20% RH |
| Bewaaromgeving | -20°C~45°C; 65±20% RH |
| Levensduur (80% primaire capaciteit) | > 500 cycli |