| Merknaam: | RESKY |
| Modelnummer: | LP443441 |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Papieren doos |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union,T/T |
Hoogwaardige LiPo-batterij speciaal ontworpen voor smartwatches en compacte elektronische apparaten.
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Nominale Capaciteit | 650mAh |
| Laadstroom | 0.2C |
| Continue Ontlaadstroom | 0.5C |
| Maximale Ontlaadstroom | 1C |
| Gewicht | 10g |
| Levensduur | 500 cycli |
| Garantie | 12 maanden |
| Verzending | UPS, DHL, FedEx, TNT, per Lucht, per Zee, Speciale Lijn |
| Connector | JST, Molex |
| Specificatie | 4.4*34*41mm |
| Item | Specificatie |
|---|---|
| Batterijtype | 3.7V 650mAh LiPo Batterij |
| Laadspanning | 4.2V |
| Nominale Spanning | 3.7V |
| Nominale Capaciteit | 650mAh @ 0.2C Ontlading |
| Laadstroom | Standaard: 0.5C, Snel: 1.0C |
| Standaard Laadmethode | 0.5C CC laden tot 4.2V, daarna CV laden tot stroom ≤0.05C |
| Oplaadtijd | Standaard: 2.75 uur, Snel: 2 uur |
| Maximale Laadstroom | 1.0C |
| Maximale Ontlaadstroom | 1.0C |
| Ontlaadafsluitspanning | 2.75V (0.2C) |
| Bedrijfstemperatuur | Laden: 0°C ~45°C, Ontladen: 0°C ~45°C |
| Opslagtemperatuur | -10°C ~ +45°C |
| Afmetingen | Lengte: 41±2mm, Breedte: 34±0.5mm, Dikte: 4.4±0.2mm |
| Valtest | Twee keer van 1m hoogte op beton laten vallen - geen brand, geen lekkage |
| Levensduur | ≥500 keer |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies