| Merknaam: | RESKY |
| Modelnummer: | Lp503040 |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Papieren doos |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union,T/T |
| Batterijen | 3.7V 600mAh LiPo Batterij |
| Laadspanning | 4.2V |
| Nominale Spanning | 3.7V |
| Nominale Capaciteit | 600mAh (0.2C Ontlading) |
| Laadstroom | Standaard Laden: 0.5C Snel Laden: 1.0C |
| Standaard Laadmethode | 0.5C CC laden tot 4.2V, daarna CV laden tot stroom ≤0.05C |
| Laadtijd | Standaard Laden: 2.75 uur (Ref.) Snel Laden: 2 uur (Ref.) |
| Maximale Laadstroom | 0.5C |
| Maximale Ontlaadstroom | 1.0C |
| Ontlaad Afsluitspanning | 2.5V ±0.25V (0.2C) |
| Bedrijfstemperatuur | Laden: 0°C ~ 45°C Ontladen: 0°C ~ 45°C |
| Opslagtemperatuur | -10°C ~ +45°C |
| Afmetingen | Lengte: 40±2mm (exclusief kabels) Breedte: 30±0.5mm Dikte: 5±0.2mm |
| Valtest | 1 meter val op betonnen grond tweemaal - Geen brand, geen lekkage |
| Levensduur | ≥500 cycli |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies