| Merknaam: | RESKY |
| Modelnummer: | LP801350 |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Blister tray met papieren doos |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union,T/T |
| Artikel 1 | Specificatie |
|---|---|
| Type batterij | 3.7V 500mAh LiPo batterij |
| Laadspanning | 4.2V |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 500mAh @ 0,2C Ontlading |
| Laadstroom | Standaard: 0,2 °C Snel: 1,0°C |
| Laadtijd | Standard: 2,75 uur Snel: 2 uur |
| Maximale ontladingsstroom | 1.0C |
| Afsluitingsspanning | 2.5V±0.25V (0.2C) |
| Werktemperatuur | Opladen: 0°C~45°C Ontlading: 0°C tot 45°C |
| Bergingstemperatuur | -10°C~+45°C |
| Afmetingen | Lange: 50±0,5 mm Breedte: 13±0,5 mm Dikte: 8±0,2 mm |
| Levenscyclus | ≥ 500 cycli |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies