| Merknaam: | RESKY |
| Modelnummer: | LP102535 |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Blister tray met papieren doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Artikel | Specificaties |
|---|---|
| Batterijen | 3.7V 1000mAh LiPo batterij |
| Laadspanning | 4.2V |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 1000mAh 0.2C Ontlading |
| Laadstroom | Standaard laden: 0.5C Snelladen: 1.0C |
| Standaard laadmethode | 0.5C CC (constante stroom) laden tot 4.2V, daarna CV (constante spanning 4.2V) laden totdat de laadstroom afneemt tot ≤0.05C |
| Laadtijd | Standaard laden: 2.75 uur (Ref.) Snelladen: 2 uur (Ref.) |
| Max. laadstroom | 1.0C |
| Max. ontlaadstroom | 1.0C |
| Ontlaadafsnijspanning | 2.5V ± 0.25V (0.2C) |
| Bedrijfstemperatuur | Laden: 0°C ~ 45°C Ontladen: 0°C ~ 45°C |
| Opslagtemperatuur | -10°C ~ +45°C |
| Afmeting | Lengte: 35±2mm (exclusief tabbladen) Breedte: 25±0.5mm Dikte: 10±0.2mm |
| Valtest | De cel wordt tweemaal vanaf een hoogte van meter op betonvloer laten vallen. Geen brand, geen lekkage |
| Cyclustijd | ≥500 keer |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies