| Merknaam: | RESKY |
| Modelnummer: | LP102535 |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Blister tray met papieren doos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Artikel | Specificatie |
|---|---|
| Batterijen | 3.7V 1000mAh LiPo Batterij |
| Laadspanning | 4.2V |
| Nominale Spanning | 3.7V |
| Nominale Capaciteit | 1000mAh 0.2C Ontlading |
| Laadstroom | Standaard Laden: 0.5C Snel Laden: 1.0C |
| Standaard Laadmethode | 0.5C CC laden tot 4.2V, daarna CV laden tot stroom daalt tot ≤0.05C |
| Oplaadtijd | Standaard: 2.75 uur (Ref.) Snel: 2 uur (Ref.) |
| Maximale Laadstroom | 1.0C |
| Maximale Ontlaadstroom | 1.0C |
| Ontlaad Afsnijspanning | 2.5V ± 0.25V (0.2C) |
| Bedrijfstemperatuur | Laden: 0°C ~ 45°C Ontladen: 0°C ~ 45°C |
| Opslagtemperatuur | -10°C ~ +45°C |
| Afmetingen | Lengte: 35±2mm (exclusief tabbladen) Breedte: 25±0.5mm Dikte: 10±0.2mm |
| Valtest | 1 meter laten vallen op betonnen grond tweemaal - Geen brand, geen lekkage |
| Cyclustijd | ≥500 cycli |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies