| Merknaam: | RESKY |
| Modelnummer: | LP802040 |
| MOQ: | 10 STUKS |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Papieren doos |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union,T/T |
Hoogwaardige oplaadbare lithium-polymeerbatterij, speciaal ontworpen voor LED-lampen, smartwatches en compacte elektronische apparaten.
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Nominale Capaciteit | 600mAh |
| Laadstroom | 0.2C |
| Continue Ontlaadstroom | 0.5C |
| Maximale Ontlaadstroom | 1C |
| Gewicht | 10g |
| Levensduur (cycli) | 500 cycli |
| Garantie | 12 maanden |
| Verzending | UPS, DHL, FedEx, TNT, per Lucht, per Zee, Speciale Lijn |
| Connector | JST, Molex |
| Specificatie | 8×20×40mm |
| Item | Specificatie |
|---|---|
| Batterijtype | 3.7V 600mAh LiPo Batterij |
| Laadspanning | 4.2V |
| Nominale Spanning | 3.7V |
| Nominale Capaciteit | 600mAh @ 0.2C Ontlading |
| Laadstroom | Standaard: 0.5C, Snel: 1.0C |
| Standaard Laadmethode | 0.5C CC laden tot 4.2V, daarna CV laden tot stroom ≤0.05C |
| Oplaadtijd | Standaard: 2.75 uur, Snel: 2 uur |
| Maximale Laadstroom | 1.0C |
| Maximale Ontlaadstroom | 1.0C |
| Ontlaad Afsluitspanning | 2.75V (0.2C) |
| Bedrijfstemperatuur | Laden: 0°C ~45°C, Ontladen: 0°C ~45°C |
| Opslagtemperatuur | -10°C ~ +45°C |
| Afmetingen | Lengte: 40±2mm, Breedte: 20±0.5mm, Dikte: 8±0.2mm |
| Valtest | 2 keer van 1m op beton laten vallen - geen brand, geen lekkage |
| Levensduur (cycli) | ≥500 keer |
3.7V Standaard Spanningsbatterij: Nominale spanning is 3.7V, laadafsluitspanning is 4.2V.
3.8V Hoogspanningsbatterij: Nominale spanning is 3.8V, laadafsluitspanning is 4.35V.
Hoogspanningsbatterijen leveren een hogere energie-output binnen hetzelfde volume. Voor cellen met dezelfde capaciteit (bijv. 2000mAh):
Hoogspanningsbatterijen hebben een kortere levensduur door een hogere bedrijfsspanning. Hoogspanningsbatterijen zijn geschikt voor scenario's met hoge batterijlevensduurvereisten maar minder strikte levensduurvereisten, terwijl standaardspanningsbatterijen beter zijn voor apparaten die langdurig gebruik vereisen.
3.7V Standaard Spanningsbatterijen: Veel gebruikt in draagbare apparaten zoals Bluetooth-headsets, dashcams en koplampen; volwassen technologie, hoge veiligheid en lage kosten.
3.8V Hoogspanningsbatterijen: Voornamelijk gebruikt in apparaten met hogere batterijlevensduurvereisten, zoals high-end mobiele telefoons, IoT-terminals en medische apparatuur; vereisen circuits die 4.35V opladen ondersteunen.
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies