| Merknaam: | RESKY |
| Modelnummer: | LI18650-2S |
| MOQ: | 10 STUKS |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Papieren doos |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union, T/T |
Ontworpen voor RC-auto's, robots en toepassingen met hoge prestaties die betrouwbare stroomlevering vereisen.
| Model | 18650-2S1P |
|---|---|
| Nominale spanning | 7.4V |
| Nominale capaciteit | 2000mAh |
| Afmeting | Aangepast |
| Maximale laadstroom | 0.5C |
| Laadmethode | Constante stroom 0.2C tot 8.4V, laad vervolgens met constante spanning 8.4V totdat de laadstroom minder is dan 0.01C |
| Maximale ontlaadstroom | 5C |
| Ontlaadafsluitspanning | 6V (PCM over-ontladingsdetectiespanning) |
| Gebruiksomgeving | Opladen: 0°C ~ 45°C; 65±20% RH Ontladen: -20°C~60°C; 65±20% RH |
| Opslagomgeving | -20°C~45°C; 65±20% RH |
| Levensduur (80% oorspronkelijke capaciteit) | >500 cycli |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies