| Merknaam: | RESKY |
| Modelnummer: | LP803040 |
| MOQ: | 100 -stcs |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Papieren doos |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union, T/T |
| Elektrolyt | Li(Nicomn)O2 |
|---|---|
| Nominale Capaciteit | 1000mAh |
| Laadstroom | 0.2C |
| Maximale Ontlaadstroom | 1C |
| Gewicht | 19g |
| Specificatie | 8*30*40mm |
| HS Code | 8507600090 |
| Leveringscapaciteit | 100000PCS/Dag |
| Garantie | 12 maanden |
| Levensduur cycli | 500 keer |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies