| Merknaam: | RESKY |
| Modelnummer: | RSK-3.7V15600mAh |
| MOQ: | 10 -stcs |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | papieren doos |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union, T/T |
| Model | 18650-1S6P |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 15600 mAh |
| Grootte | Op maat |
| Maximale laadstroom | 0.5C |
| Oplaadmethode | Constante stroom 1C tot 4.2V, vervolgens opladen met constante spanning 4.2V tot de oplaadstroom kleiner is dan 0.01C |
| Maximale ontladingsstroom | 1C |
| Afscheidingsspanning | 3V, de overontladingsdetectiespanning van PCM |
| Werkomgeving | Opladen, 0°C ~ 45°C ; 65±20% RH; Afladen, -20°C ~ 60°C ; 65±20% RH |
| Bewaaromgeving | -20°C tot 45°; 65±20% RH; |
| Levensduur (80% primaire capaciteit) | > 500 keer |