| Merknaam: | RESKY |
| Modelnummer: | RSK-4825 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | papierdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union,T/T |
| Productnaam | 48V25Ah |
|---|---|
| Model | RSK-4825 |
| Nominaal vermogen | 25 Ah |
| Nominale spanning | 48V |
| Bescherming tegen overontlading | 39V±0,05V |
| Overbelastingsbeveiligingsspanning | 54,6V±0,05V |
| AC-impedantie Nieuwe cel Max. | ≤100 mΩ |
| Maximale continue laadstroom | ≤5A aanpassing |
| Maximale continue ontlaadstroom | ≤15A aanpassing |
| Maximale pulsontladingsstroom | ≤20A aanpassing |
| Bedrijfstemperatuurbereik | Opladen: 0~45°C, ontlading: -20~60°C |
| Opslagtemperatuurbereik | Minder dan 1 jaar: -20~25°C Minder dan 3 maanden: -20~40°C Minder dan 30 dagen: -25°C~45°C Minder dan 90 dagen: -25°C~30°C |
| Gewicht | Ongeveer 5,5 kg |
| Cyclus karakteristiek | 500 keer |