| Merknaam: | RESKY |
| Modelnummer: | Lp503040 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Papieren doos |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union,T/T |
| Artikel 1 | Specificaties |
|---|---|
| andere elektrische apparaten | 3.7V 600mAh LiPo batterij |
| Laadspanning | 4.2V |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Nominale capaciteit | 600 mAh (0,2C ontlading) |
| Laadstroom | Standaardlading: 0,5°C Snel opladen: 1,0C |
| Standaardheffingsmethode | 0.5C CC-lading tot 4,2V, vervolgens CV-lading tot stroom ≤ 0,05C |
| Laadtijd | Standaard opladen: 2,75 uur (ref.) Snel opladen: 2 uur (ref.) |
| Maximale ladingstroom | 0.5C |
| Maximale ontladingsstroom | 1.0C |
| Afsluitingsspanning | 2.5V ±0.25V (0.2C) |
| Werktemperatuur | Opladen: 0°C ~ 45°C Afvoer: 0 °C ~ 45 °C |
| Bergingstemperatuur | -10°C ~ +45°C |
| Afmetingen | Lange: 40 ± 2 mm (exclusief tabs) Breedte: 30 ± 0,5 mm Dikte: 5±0,2 mm |
| Droptest | Twee keer een meter vallen op betonnen grond. Geen brand, geen lekken. |
| Cyclustijd | ≥ 500 cycli |
Belangrijkste voordelen:
Compact en lichtgewicht:
Hoge nominale spanning: 3,7 V werkspanning, compatibel met de meeste elektronische schakelingen met een laag vermogen, geen extra boost vereist.
Hoge energiedichtheid: het ternaire materiaalstelsel zorgt voor een energiedichtheid van meer dan 200Wh/kg.
Goede levensduur: ondersteunt ongeveer 300 ladings-ontladingscycli.
Goede veiligheid: laag risico op lekken van polymer-electrolyten; met een beschermingsbord worden overlading, overontlading en kortsluiting beschermd.Lage interne weerstand, ondersteunt een standaard/maximale ontladingsstroom van 0,3A/0,6A, geschikt voor toepassingen met een lage tot gemiddelde snelheid.
Hoofdtoepassingen:
Bluetooth-headsets en TWS-hoofdtelefoons
Slimme draagbare apparaten: zoals slimme armbanden, slimme ringen, gezondheidsmonitoren
Miniatuur IoT-apparaten: zoals GPS-trackers, gedeelde fietsslotmodules, assettags
Draagbare audiotoestellen: kleine Bluetooth-luidsprekers, spraakrecorders
Medische elektronische apparaten: thermometers, bloedglucosemeters, draagbare diagnostische instrumenten
![]()
![]()
![]()
![]()
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies